Červen 2007

David Yates napravuje

26. června 2007 v 13:40 | já |  Film / Movie
Jak jistě víte, na HP5 se snesla, po PROMÍTÁNÍ V CHIGAGU, velká kritika. Jeden z důvodů byl, celková krátkost filmu. Na takřka 800 stran, si Yates vystačil s dvěma hodinami a pár minutami (nepočítaje titulky). Vše bylo prý moc rychlé, a než jste se stačili rozkoukat, byl už konec. A to je právě to, co Yates napravil. Tento režisér si vzal kritikui k srdci, a některé scény přetočil, a dotočil slušných cca. 16 minut. Film má tedy dobu 138min+12min titulky. Doufáme, že čas správně rozložil a vše nakonec dobře dopadne. Držíme palce

Jak to je se soundtrackem OOTP

26. června 2007 v 13:39 | já |  HUDBA Z HP / music of HP
Velmi dlouho jsem váhal zda tento článek zařadit do SEKCE "HUDBA Z HP" a nebo "FILM". Nakonec jsem zvolil první variantu, ale na tom nesejde. Poprvé v serii soundtrack složil Nicholas Hooper. Jak se mu to povedlo můžeme poznat již 10. července, kdy se má cd oficiálně dostavit na pult obchodů.

Zde je seznam skladeb:
1. Fireworks
2. Professor Umbridge
3. Another Story
4. Dementors in the Underpass
5. Dumbledore´s Army
6. The Hall of Prophecies
7. Possession
8. The Room of Requirements
9. The Kiss
10. A Journey to Hogwarts
11. The Sirius Deception
12. Death of Sirius
13. Umbridge Spoils a Beautiful Morning
14. Darkness Takes Over
15. The Ministry of Magic
16. The Sacking of Trelawney
17. Flight of the Order of the Phoenix
18. Loved Ones and Leaving

Visit rate / návštěvnost

26. června 2007 v 13:37 | já |  Tento blog / This page
Tento blog shlédlo 102 lidí. Všem moc děkuji

Harry Potter 5-předběžná recenze / HP-V-

19. června 2007 v 21:14 | já
V Chicagu se odehrálo první testovací promítání Fénixova řádu. Zde vám přinášíme velmi obsáhlou kritiku ze strany jedné z těch, která měla to štěstí film vidět. Dozvíte se, co Michelle říkala na scény s Cho nebo jak vypadal únik dvojčat z hradu před profesorkou Umbridgeovou.

Především, Michelle byla velmi překvapená tím, jak drasticky byl film odlišný oproti knize. Začátek měl s knihou mnoho společného, byl dobře rozjetý, ale zbytek byl úplně o něčem jiném, než o čem pojednává kniha. Některé věci byly úplně vystřiženy. "Scény s Nitrobranou nemají takový význam, jaký je jim přikládán v knize. Scéna z kapitoly Snapeova nejhorší vzpomínka se ve filmu neodehrává v myslánce, ale přímo ve Snapeově paměti v momentu, kdy se Harry do ní dostane. Snape to ani nezaregistruje, takže ta scéna, kdy na něj křičí a háže s ním přes celou místnost, tam VŮBEC NENÍ, k mé velké nelibosti. Z Odboru záhad je toho strašně moc vystřiženo, ukáže se tam jen Ministerstvo jako takové, místnost s věštbami a najednou zase místnost se závěsem. Lucius tam se Siriusem skoro nebojuje, Bellatrix se tam najednou zničehonic zjeví a Sirius je mrtvý dřív, než se stačíte rozkoukat. Byla jsem velmi zklamaná s touto scénou. Byla strašně rychlá a jako skoro nedůležitá, podle toho, jak ji podaoli."

Souboj mágů byl prý ucházející. Jak se zdá, Luna se povedla. Imelda Stauton (prof. Umbridgeová) hrála výborně, ale Michelle vadilo, jak byla stále každých pět minut vyzdvihována její láska a věrnost. Jinak dá se říct, že herci své role zvládli skvěle, zvlášť Dan Radcliffe. Celkové hodnocení je kladné až na to množství nepřesností a špatně napsných scén (nebyla jediná, kdo tohle říkal, většina z těch, co film viděli, si stěžovali na rozsekaný příběh).
//<![CDATA[ //]]>


Fénixův řád je příliš rozkouskovaný a plný chybějících detailů, které porušují jeho soudržnost. Nutno ovšem dodat, že film ještě projde úpravami, než přijde do kin."
Jednoduše řečeno David Yates selhal

návštěvnost / visite rate...

19. června 2007 v 20:54 | já |  Tento blog / This page
Tento blog shlédlo za osm dní pěkných 184 návštěvníků. Všem děkuji za návštěvu
Visite rate: 184 human

Emma bude pokračovat / Emma continue

16. června 2007 v 11:13 | já |  Hermiona Grangerová-Emma Watson
"Jsme si naprosto jisti, že Emma v šestce a sedmičce bude hrát." Tak s touto větou vyrukovalo WB s tím, aby sem jim podařilo rozbít fámy o tom, že Emma odmítla podepsat smlouvu. Ve skutečnosti je to tak, že ji skutečně odmítla podepsat, ale přeci jen po nějakém čase ji přeci jenom podepsala.

Návštěvnost / Visit rate

15. června 2007 v 19:59 | já |  Tento blog / This page
Další novinka na tomto webu je tu. Každý týden-spolu s aktualizací-vám bude zdělena návštěvnost webu.

Forum

12. června 2007 v 18:32 | já
Zde do komentářů pište. Můžete zažádat o Sekce.

Několik změn do budoucnosti / some few alternation to future

12. června 2007 v 18:30 | já |  Tento blog / This page
Dlouhou dobu se nic nedělo, a tak přichází několik změn: 1.Změna dizajnu (Hlasujte prosím v anketě)
2.Menu je abecedně seřazeno
3.Aktualizace stránek budeprůběžná a
pravidelná aktualizace (po jak dlouhých
intervalech se teprve rozhodne)
4.Nově je také zřízeno forum.